NÓŻ DO SERA, Niemcy, 1 poł. XX w.

230.00

Trzonek srebrny, ostrze stalowe, nierdzewne, dł. 30 cm
Puncowanie: półksiężyc, korona, 800 / BS; na ostrzu: Rostfrei