3,450.00 zł
Model Otto Pilz, 1907
Figura, porcelana, farby podszkliwne, wys. 14,5 cm, podstawa 16 x 10 cm
Sygnowany kobaltem podszkliwnie: skrzyżowane miecze z kropką, czarną farbą: III, wyciskiem: X 142; 16
Stan zachowania: szczerbka na uchu