KOSZ Z PUTTAMI, Saksonia, Potschappel, Carl Thieme,1888 – 1901

1,150.00

Porcelana, farby naszkliwne, złocenia; 15 x 26 x 17 cm
Sygnowany kobaltem podszkliwnie: T/X; wyciskiem: B / 985
Stan zachowania: ułamana rączka i stopa putta