PATERA NA OWOCE, Niemcy, Saksonia, Miśnia, 2 poł. XIX w.

1,380.00

Porcelana, złocenia, wys. 14, sr. 26 cm
Sygnowana kobaltem podszkliwnie: skrzyżowane miecze, wyciskiem: 23; T.35; zielona farba naszkliwnie: I; 42
Talerz mocowany do trzonu śrubą ze złoconym łebkiem