PARA ŚWIECZNIKÓW W STYLU ART DECO, Szwecja, Nils Johan, poł. XX w.

115.00

Plater na nowym srebrze; 2 x 5,5 x 5,5 cm
Puncowanie: Nilsjohan PRIMA NS SWEDEN