FILIŻANKA MALOWANA W RÓŻE, Austria, Wiedeń, 1838

402.00

Porcelana, farby naszkliwne, złocenia; wys.10, śr. 7,5 cm
Sygnowany kobaltem podszkliwnie: herb Wiednia, czerwoną farbą naszkliwnie: !38

Stan zachowania: podstawa naprawiana