402.00 zł
Porcelana, farby naszkliwne, złocenia; wys.10, śr. 7,5 cm Sygnowany kobaltem podszkliwnie: herb Wiednia, czerwoną farbą naszkliwnie: !38
Stan zachowania: podstawa naprawiana