Kurt PREISSLER

602.00

CYNIE W NIEBIESKIM WAZONIE

Olej, tektura; 50 x 40 cm

Sygnowany p.d.: Preissler
Na odwrocie pieczęć składu przyborów malarskich: H.Schmincke Düsseldorf

Kurt PREISSLER

1893 – 1968