602.00 zł
CYNIE W NIEBIESKIM WAZONIE
Olej, tektura; 50 x 40 cm
Sygnowany p.d.: Preissler Na odwrocie pieczęć składu przyborów malarskich: H.Schmincke Düsseldorf
Kurt PREISSLER
1893 – 1968