1,725.00 zł
PIES PHANOR, 1856
Olej, deska, 39 x 32 cm
Napis śr. g: PHANOR
Sygnowany p.d.: Ad Hamel | 12 8bre 1856
Stan zachowania: deska pęknięta
Adolphe HAMEL
1820 Fonteinebleau– 1868
Malarz francuski działający w Paryżu, uczeń swojego szwagra L. G. Jadina. Malował głównie pejzaże i martwe natury. Wystawiał na Salonach regularnie od 1848 r.