PATERA NA OWOCE, Polska, Warszawa, Bracia Buch, ok. 1900

345.00

Plater na mosiądzu i cynie (uchwyty), wys. 10, śr. 16 cm
Puncowanie: KM / W.M.F. WARSZAWA GALW / B.BUCH