ZESTAW SZTUĆCÓW WZÓR WSCHODNI, Polska, Warszawa, Piotr Łątkowski, po 1931

3,450.00

Srebro, próba 3, stal nierdzewna (ostrza), waga całk. 1288 g, bez noży 865 g, w składzie: 6 widelców, 5 łyżek, 5 noży, 2 łyżeczki, razem 18 sztuk
Puncowanie: PŁ; 3 , głowa w chuście, W, ostrza sygnowane Gerlach