SZAFKA BIBLIOTECZNA STYLU BIEDERMEIER, Polska (?), 2 ćw. XIX w.

1,150.00

Masyw świerk, sosna, fornir mahoń; 133 x 69 x 29 cm

Stan zachowania: spękania, ubytki forniru