172.00 zł
ZBóJNICKI
Akwaforta, akwatinta, karton; 24,5 x 53,5 cm (arkusz)
Sygnowany ołówkiem pod ryciną: Doleźelová
Miloslava DOLEŽELOVÁ
1922 Prostějov – 1993 Telč
Czeska malarka i graficzka, żona malarza Jiřígo Mareša, Studiowała w Akademii praskiej u Pukla.