Miloslava DOLEŽELOVÁ

172.00

ZBóJNICKI

Akwaforta, akwatinta, karton; 24,5 x 53,5 cm (arkusz)

Sygnowany ołówkiem pod ryciną: Doleźelová

Miloslava DOLEŽELOVÁ

1922 Prostějov – 1993 Telč

Czeska malarka i graficzka, żona malarza Jiřígo Mareša, Studiowała w Akademii praskiej u Pukla.