MATKA BOSKA BOLESNA, Austria, Wiedeń, ok. 1840

3,680.00

Porcelana, farby naszkliwne; 15,5 x 12 cm

Oprawa srebrna, próba 12, 26 x 21,5 cm, plecy drewniane z podpórka na zawiasie

Puncowanie: herb Wiednia z próbą 13, literą A i datą 18(..)1, monogram złotnika AL