KOMPLET SZEŚCIU ŁYŻECZEK, Indonezja, Jawa, Moeljodihardjo, 2 poł. XX w.

287.00

Srebro, próba 800, waga 83 g, dł. 11,5 cm
Na trzonkach postaci z teatru wayang sadat.
Puncowanie: 800MD DE LUX
Pudełko