SZTUĆCE KLUBU STRZELECKIEGO Exercices de l’Arquebuse et de la Navigation, Szwajcaria, Genewa, XX w.

3,450.00

Po 6 łyżek i widelców, srebro, próba 800, waga 930 g, dł. 21,5 i 21 cm

Na trzonkach z obu stron emblematy klubu. Na tle skrzyżowanych karabinów herb Genewy i kotwica oraz na wstęgach napisy: Arquebuse i Navigation. Pięknie wybite w wysokim reliefie.

Puncowanie: 800, herb trójpolowy z pierścieniami w każdym polu