SZTUĆCE Z PALMETĄ, Polska, 2 ćw. XX w.

500.00

Plater na nowym srebrze, stal nierdzewna (ostrza); po 6 noży (21,5 cm), widelców (18,5 cm), łyżek (21,5 cm), 5 łyżeczek (15 cm cm)
Puncowanie: BM GWR. 10 LAT, na ostrzach: Gerlach nierdzewne