1,840.00 zł
Plater na mosiądzu, szkło, drewno, 51 x 34 cm Puncowanie: dwugłowy orzeł; Br.Buch w Warszawie; NF; 1472; AA Plecy drewniane z mosiężną podpórką na zawiasie Stan zachowania: szkło wyszczerbione