LUSTRO TOALETOWE, Polska, Warszawa, Bracia Buch, 1896 – 1914

1,840.00

Plater na mosiądzu, szkło, drewno, 51 x 34 cm
Puncowanie: dwugłowy orzeł; Br.Buch w Warszawie; NF; 1472; AA
Plecy drewniane z mosiężną podpórką na zawiasie
Stan zachowania: szkło wyszczerbione