3,220.00 zł
Naszyjnik (42 cm), bransoleta (18 cm), para klipsów Srebro, próba 925, złocone, filigran, markazyty; waga całk. 58,45 g Puncowanie; ORIGINAL FAHRNER, w okręgu TF, 925