GARNITUR BIŻUTERII W STYLU ART DECO, Niemcy, Theodor Fahrner, ok. 1930

3,220.00

Naszyjnik (42 cm), bransoleta (18 cm), para klipsów
Srebro, próba 925, złocone, filigran, markazyty; waga całk. 58,45 g
Puncowanie; ORIGINAL FAHRNER, w okręgu TF, 925