ŚWIECZNIK DEKOROWANY W OWOCE, Polska, Warszawa, Norblin, XIX/XX w.

805.00

Blacha mosiężna, srebrzona, wys. 33, śr. podstawy 13 cm
Puncowanie: Norblin i Ska Galw Warszawa; B; 1174