ZEGAR PODRÓŻNY- KARECIAK Z BUDZIKIEM, 2 poł. XIX w.

920.00

W obudowie mosiężnej, prostopadłościennej, oszklonej z 5 stron; z wierzchu zamocowana ruchoma antabka; 11 (z antabką 13,5) x 7,5 x 6,5 cm
Napęd sprężynowy, regulator balansowy
Spękania, ubytki tarczy, dwie szybki wymienione na pleksi, mechanizm od innego zegara.
Pochodzenie: kolekcjoner zegarów, Warszawa