ZEGAR WISZĄCY W STYLU REGENCJI Z REPETIEREM KWADRANSOWYM, poł. XIX w.

1,380.00

Brąz złocony; 31 x 21 cm, tarcza porcelanowa z cyframi godzin rzymskimi
Mechanizm o naciągu sprężynowym z regulatorem wahadłowym, system bicia godzin i kwadransów
Na tylnej płycie mechanizmu wybite: I P
Pochodzenie: kolekcjoner zegarów, Warszawa