PODSTAWKA NA ZEGAREK Z FIGURĄ PANTERY, Francja, 1 poł. XIX w.

2,300.00

Brąz złocony, wys.25, podstawa; 7 x 7 cm
Pochodzenie: kolekcjoner zegarów, Warszawa