ZEGAREK NA BIURKO, Niemcy, Pforzheim, Lousi Kuppenheim, po 1900

920.00

Obudowa srebrna, giloszowana, płyta przednia emaliowana; 67 x 110 x 23 mm
Puncowanie: LK, półksiężyc, korona, 900
Stan zachowania: dwa odpryski emalii, brak wskazówek, nieczynny.
Pochodzenie: kolekcjoner zegarów, Warszawa