ZEGAR MINIATUROWY, PORTYKOWY, 2 poł. XIX w.

400.00

Brąz złocony, 7,5 x 6 x 2 cm, w tympanonie przedstawienie rydwanu, mechanizm o naciągu sprężynowym z regulatorem balansowym
Pochodzenie: kolekcjoner zegarów, Warszawa