TABAKIERKA W FORMIE GŁOWY, XVIII/XIX w.

575.00

Agat, srebro, porcelana, farby naszkliwne i podszkliwne, złocenia; 26 x 45 x 32 mm

Dno z agatu, wieczko na zawiasie, porcelanowe w formie kobiecej głowy, oprawa srebrna
Stan zachowania: pęknięcia
Pochodzenie: kolekcjoner zegarów, Warszawa