BUTELECZKA NA SAKE, Japonia, Satsuma, XIX/XX w.

920.00

Porcelana, farby naszkliwne, złocenia, wys. 12,5 cm
Sygnowana ideogramami japońskimi
Pochodzenie: kolekcjoner zegarów, Warszawa