WAZA NA IMBIR Z POKRYWKĄ, Chiny, XIX w.

1,150.00

Porcelana, kobalt podszkliwny, wys.20, śr.20 cm
Sygnowana kobaltem podszkliwnie ideogramami chińskimi
Stan zachowania: pęknięcie korpusu, szczerba na krawędzi pokrywki
Pochodzenie: rezydencja Nowina Chrzanowskich w Opaczy.