TACKA I SZEŚC KIELISZKÓW, Wietnam, 2 poł. XX w.

862.00

Srebro, próba 900, waga całkowita 283 g, tacka 112g, kieliszki 171 g; tacka 20,5 x 14,5 cm, kieliszki wys. 4,5 cm
Puncowanie: VIETNAM | 0,900 | DAI-CAM