CHŁOPIEC I KRÓLICZKI, Bawaria, W. Goebel Porzellanfabrik Oeslau und Wilhelmsfeld, 1935 – 1937

115.00

Porcelana, farby podszkliwne, wys. 12 cm
Sygnowany niebieską farbą: WG pod koroną
Stan zachowania: brak ucha, łapki, pęknięcie jaja