DZBANEK MALOWANY W KWIATY, Niemcy, Saksonia, Miśnia, pocz. XX w.

345.00

Porcelana, farby naszkliwne, złocenia, wys. 16,5 cm
Sygnowany kobaltem podszkliwnie: skrzyżowane miecze z dwoma szlifami; ryta: K161, czerwoną farbą naszkliwnie: 67
Brak pokrywki