ZEGAR KOLUMNOWY Z DWOJGIEM DZIECI, Wiedeń, poł. XIX w.

5,175.00

Obudowa dwukondygnacyjna: drewno czernione i złocone, na dolnej kondygnacji dwoje dzieci między czterema kolumnami, mechanizm zdobiony liśćmi, zwieńczony wazą, tarcza emaliowana; 55 x 33,5 x 12 cm
Mechanizm z naciągiem sprężynowym, regulatorem wahadłowym, biciem godzin i półgodzin