ZEGAREK WISIORKOWY, Szwajcaria, Cecil, pocz. XX w.

345.00

Trzykopertowy, srebrny, próba 0,875, śr. 3,2 cm
Puncowanie; niedźwiedź, 84, 0875, na kopertach: 622806; na mechanizmie 51622
Na wewnętrznej kopercie: CECIL-WATCH REMONTORI CYLINDRE 10 RUBIS