PUZDRO TOALETOWE, Polska, Warszawa, Norblin, 4 ćw. XIX w.

960.00

Plater na mosiądzu,, szkło, 5 x 23,5 x 10 cm

Wyryty monogram: AJ

Puncowanie NORBLIN & Co GALW: WARSZAWA; na wieczku: łabędź pod gwiazdą; AC; 1265