Medal pamiątkowy, ROCZNICA BITWY POD OLIWĄ, 1927

460.00

Autor; Jan Ślęzak

Brąz, śr.94 mm

A: dwa walczące galeony

R: LIGA MORSKA I RZECZNA / KU PAMIĘCI ZWYCIĘSKIEJ BITWY POD OLIWĄ / 28-XI 1627 / 28-XI 1927

Stan zachowania: uszkodzenia, dwie perforacje, ubytki
Strzałkowski 576