TRZY TALERZE Z WZOREM CEBULOWYM

437.00

Saksonia, Miśnia, 2 poł. XIX w.
Porcelana, kobalt podszkliwny, śr. 24,5 cm
Sygnowany kobaltem podszkliwnie: skrzyżowane miecze z trzema szlifami; wyciskiem: 56
Stan zachowania; odprysk na krawędzi kołnierza
Saksonia, Miśnia, Ernst Teichert, po 1889
Porcelana, kobalt podszkliwny, śr. 22 cm
Sygnowany kobaltem podszkliwnie: strzała z kotwą; 24.; wyciskiem: 4; 87; Cölln | Meissen
Porcelana, kobalt podszkliwny, śr. 21 cm
Sygnowany kobaltem podszkliwnie: strzała z kotwą; 50.; wyciskiem: 3; 27; Cölln | Meissen
Stan zachowania: włosowe pęknięcie na krawędzi