TALERZ Z JASKÓŁKAMI I MONOGRAMEM HRS, ok. 1930

230.00

Porcelana, malatury naszkliwne, śr. 24 cm
W lustrze monogram HRS pod koroną, na kremowym kołnierzu gałązki i jaskółki
Sygnowany czerwonym drukiem naszkliwnym, w okręgu: … |WALTER| …; ryta:24 cm
Stan zachowania: pęknięty