CUKIERNICA, 3 tercja XIX w.

345.00

Porcelana, kobalt podszkliwny, malatury naszkliwne (dwie sceny figuralne), złocenia, wys.8,5, śr. 9,5 cm
Sygnowany niebieska farbą naszkliwnie: splecione litery L (naśladownictwo znaku Sevres), wyciskiem: V