WAZA Z POKRYWKĄ, Chiny, Szanghaj, XIX w.

977.00

Porcelana, farby naszkliwne, złocenia – sceny figuralne i kwiaty, mosiądz; wys.14, śr. 21 cm

Stan zachowania: pęknięta pokrywka