2,760.00 zł
Porcelana, farby naszkliwne, złocenia; eliptyczny (5,5 x 43 x 32 cm); okrągły (wys. 5, śr. 36 cm); dwa sześciokątne (4,5 x 25 x 24,5 cm)
Sygnowane kobaltem podszliwnie berło, czerwonym drukiem naszkliwnie berło nad literami K.P.M. wyciskiem berło nad literami K.P.M.; na okrągłym: 6 nad trzema kreskami; na pozostałych: 36
Stan zachowania: po cztery szczerbki na krawędziach salaterek
Pochodzenie: zbiory Rotwandów