Józef Ignacy KRASZEWSKI

230.00

Maleparta, powieść historyczna z XVIII wieku
Wydanie J.N. Bobrowicza, Lipsk, w księgarni zagranicznej, 1844
Tomy I i II, współoprawne
Oprawa twarda; grzbiet skórzany; 14,5 x 10,5; s.222+228 +12
Napis własnościowy: K. Rymkiewicz
Przetarcia krawędzi, przebarwienia, naderwana oprawa
Pierwodruk