MEDAL, KRÓLEWSKI STATEK WASA, Szwecja, 1960

30.00

Brąz złocony; śr. 32 mm
A: głowa lwa, napis: 1960 MED TACK FÖR VÄRDEFULLT BISTAND; sygnatura: CARELL
R: żaglowiec; napis: 1628 WASA KONUNGENS REGALSKEPP
Pudełko