Alfredo PEREZ CARRILLO

8,050.00

MARTWA NATURA Z PATERĄ I OWOCAMI, 1901
Olej, płótno; 80 x 50 cm
Sygnowany p.d.: Alfredo Perez Carrillo | 1901

Wystawiany: Wystawa krajowa, Hawana, 1901; obraz zdobył tam brązowy medal.