ZESTAW SZTUĆCÓW, Polska, Warszawa, Fraget, XIX/XX w.

977.00

Metal srebrzony, stal (ostrza), w składzie: łyżka wazowa (dł. 30 cm), 7 noży (dł. 23,5 cm), 6 łyżek (dł. 20 cm), 4 łyżki (dł. 18,5 cm), 5 widelców (19,5 cm), 14 widelców (dł. 18 cm), 5 widelczyków (dł. 14 cm), widelczyk (dł. 11,5 cm)
Sygnowane: FRAGET BM PLAQUE