KOSZYK AŻUROWY Z DEKORACJĄ KWIATOWĄ, Polska, Warszawa, Norblin, XIX/XX w.

517.00

Mosiądz srebrzony, 5,5 x 36 x 22,5 cm
Puncowany: w owalu N; w owalu NORBLIN & Co GALW WARSZAWA; 1437