DAMSKI ZEGAREK NA RĘKĘ Z BRANSOLETKĄ, Szwajcaria, Movado, poł. XX w.

3,500.00

Złoto, próba 3, waga 27 g, śr. 2,5 cm, dł. 22 cm
Sygnowany na tarczy: CHRONOMÈTRE | MOVADO; na kopercie: MOVADO
Na bransoletce puncowanie: PATENT 4124; HW; w prostokącie W, głowa rycerza w prawo, 3