MEDALION NA MINIATURĘ, pocz. XX w.

690.00

Srebro, próba 835, emalia na giloszowaniu, wewnątrz złocenie; waga 15 g, śr. 35 mm; zawieszka
Po środku wieczko na zawiasie z przedstawieniem róży
Puncowanie: 835