PAPIEROŚNICA, Polska, Warszawa, przed 1944

402.00

    Srebro, próba 3, wewnątrz złocona, waga 101 g; 1 x 10,5 x 6 cm
    Wyryta dedykacja: Dusi – Zosia | 27 – VI – 1944 r.
    Puncowanie: w owalu 3, głowa kobiety w chuście, W; w prostokącie pod koroną KS, w trójkącie 9