KOMPLET NA BIURKO, Polska, Warszawa, Bracia Henneberg, pocz. XX w.

1,000.00

Cyna srebrzona; w składzie: ekrytuar (6,5 x 27 x 11 cm); kaganek (8 x 12 x 11,5 cm), suszka (6,5 z 14 x 6,5)
Sygnowane: w owalu B. HENNEBRG, gwiazdka, WARSZAWA; 459
Stan zachowania: suszka uszkodzona.