SOSJERKA, Francja, Paryż, Christofle, XIX/XX w.

460.00

    Metal srebrzony; 11 x 21 x 14 cm
    Puncowany:w kwadracie owal z waga między gwiazdkami i literami CC; CHRISTOFLE; 2; 4; 1441532; w kwadracie METAL BLANC CC