Tadeusz SPRUSIAK

1,650.00

  • NA PLAŻY
  • Akwarela na szkicu ołówkowym, papier; 24 x 34,5 cm
    Sygnowany p.d.: T. SPRUSIAK

Obiekt dostępny w Galerii na Freta
Warszawa, Freta 25
Tadeusz Sprusiak – malarz. Od 1950 członek ZPAP, związany z łódzkim środowiskiem artystycznym. Malował motywy architektoniczne, pejzaże, martwe natury. Jego obrazy znajdują się w Muzeum Narodowym w Warszawie, w Muzeum Okręgowym w Sieradzu oraz w Muzeum Sztuki w Łodzi.